3C39D53B-ECC0-405F-BED0-58DEBEB7DBE8_edi

MARKA

HİKAYEMİZ

Tasarım gerçekten vazgeçilmez mi? Hardwal'un hikayesi kendimize bu soruyu sormamız ile başladı.

Hardwal bilinen diğer markalar gibi sadece bir moda ve aksesuar markası değildir. Hardwal, aynı zamanda bir düşünce biçimidir. Daha fazlasını yapabilmek için daha azına ihtiyaç duyan, kuralları yıkan, maksimum avantajı, kalite ve sadeliği amaçlayan bir düşünce biçimi.

Hardwal olarak biz, hedeflerimizi dünyamızın ve galaksimizin ötesine yerleştirmiş bir arka plana sahip ekipten oluşuyoruz. Tüm ürünlerimizi bu hedef ve vizyonumuz çerçevesinde hayata geçiriyor, bir ekip olarak çalışıyor, hızlı hareket ediyor ve ismimizi BÜYÜKÇE yazıyoruz.

Kaynaklarımızı, beğeneceğiniz tasarımlar yerine bizi geleceğe taşıyacak işlevselliğe ve kaliteye ayırıyoruz. İnanıyoruz ki gelecek çok daha heyecan verici!

Hedeflerimiz arasında asla bir moda markası olmak yok. Biz sadece geleceğe dair hedeflerimizi ve heyecanımızı tüm dünya insanları ile paylaşmayı hedefliyoruz.

Hardwal; cesur, özgür ve geleceğimize ait bir markadır. Sadeliğin ve işlevselliğin ışığında, tasarımlar arasında boğulmadığımız bir geleceğe hoş geldiniz!